איך מסיימים מריבה?

meitan
מנהל האתר

איך מסיימים מריבה?

הודעהעל ידי meitan » ד' אוקטובר 28, 2015 6:47 pm

אני תקועה כבר שבועיים במריבה שפרצה בינינו בעקבות התנהגות מאוד פוגעת של בעלי אלי. היה חשוב לי שיבין עד כמה נפגעתי וכמה הוא הכאיב לי . נראה לי שמיציתי. כבר כמה ימים שהאווירה בבית קרה ומתוחה, אני רוצה לגמור עם זה אבל לא יודעת איך, איך מסיימים מריבה?

מושקא ק

Re: איך מסיימים מריבה?

הודעהעל ידי מושקא ק » ש' אוגוסט 20, 2016 8:53 pm

שלום לך! לפי ההיכרות שלי עם שיטת איתן, ולפי ניסיון אישי של עבודה עצמית לפי שיטה זו, יש פה כמה רגשות שליליים שכתבת עליהם: פגיעה :cry: , מתח :? , קור :| בכל פעם שתרגישי רגשות אלו ותזהי אותם. קודם כל שתיקה, אח"כ תחשבי אילו רגשות חיוביים היית רוצה במקום ואז השם יתברך ישלח לך את הפתרונות שמתאימים בדיוק לך במצב הספציפי שלך! בהצלחה! :)

meitan
מנהל האתר

Re: איך מסיימים מריבה?

הודעהעל ידי meitan » ג' אוגוסט 30, 2016 7:47 pm

פגיעה זה רגש לא פשוט משום שהוא מאוד מוצדק. הוא כביכול בא להגן עלינו מפני מי שנגדנו. הוא עושה לנו שירותי "protection" גם כשלא בדיוק ביקשנו ממנו. מילא אם הוא היה אכן מגן... הבעיה שלו היא שהוא בעצמו יורה בנו, הוא זה שהורס לנו את הבריאות כי הוא לוקח את המשפט שנאמר לנו אולי בחוסר רגישות או חוסר ידע על מידת הבעייתיות של משפט כזה עבורנו ומגדיל אותו למימדדים מפלצתיים כך שהוא יוצר חומה בינינו לבין האנשים הכי יקרים לנו והופך אותם לאויבים שלנו והחמור מכל, הוא גובה על ה"שירות" הזה ה מ ו ן אנרגיה!!
היכולת לראות אותו כחוצץ בינינו לבין הזולת מאפשר להסתכל על התמונה בתלת ממד ולהפריד בינו לביננו. ממקום כזה אפשר להתחיל לסיים מריבה.
בהצלחה!!

חזור אל “זוגיות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים